Haber

Seren Serengil, Köpeklerini Zehirlediğini Düşündüğü Cübbeli Ahmet Hoca’dan Şikayetçi Oldu

Acarkent’te köpekleri zehirlenen Seren Serengil, ‘Cüppeli Ahmet Hoca’ lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü hakkında suç duyurusunda bulundu. Polis şikayeti araştırdı. Olayın gerçek olmadığı ortaya çıktı.

Paylaşımları ve sözleriyle adını sıklıkla gündemde duyduğumuz Seren Serengil, uzun süredir sokak hayvanları ile ilgili yaptığı paylaşımlarla gündemde.

Serengil, sokak hayvanları konusunda fikrini söylemekten çekinmiyor. Hayvanları çok sevdiğini söyleyen Serengil, bu sevgisini her fırsatta dile getiriyor.

Serengil, sosyal medyada sokak hayvanları ile ilgili paylaşımlar yaparken, canlı yayında da zaman zaman gözyaşlarını tutamadı.

Bir süre önce sokak hayvanlarının toplanması gündeme gelince Serengil, sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi.

Seren Serengil’in geçtiğimiz günlerde yaşadığı Acarkent mevkiinde köpekleri zehirlendi. Serengil, köpeklerin kasıtlı olarak birileri tarafından zehirlendiğini düşünüyor.

Serengil, köpeklerini zehirleyen kişinin “Cübbeli Ahmet Hoca” olduğunu düşünerek Cübbeli Ahmet Hoca’dan şikayetçi oldu.

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, internette paylaştığı görüntülerde şunları söyledi: “Bahçede, ahırda, yaylada bunlar olur ama melekler olmaz. Köpekleri evin içinde barındıran eve girin.” dedi.

Serengil’in şikayeti üzerine olay yerine gelen polis, olayın gerçek olmadığını ortaya çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu